Poznaj

magiczną atmosferę

serca puszczy augustowskiej

N 53o51'53,8" E 23o04'28,4"

Spa & Wellness


Zapraszamy do Centrum Rekreacyjnego w Hotelu Wojciech


UWAGA! Strefa wellness jest w trakcie remontu. Do 31 SIERPNIA nie ma możliwości korzystania.


 

Strefa Relaksu

Hotel Wojciech oferuje swoim Gościom różne formy wypoczynku. Osoby zmęczone wielkomiejską codziennością mogą skorzystać z szerokiej oferty rekreacyjnej.

Hotel Wojciech oferuje:

  • Basen
  • Saunę sucho-parową
  • Siłownię (dostępna tylko dla gości hotelowych, usługa wliczona w cenę pokoju)
  • Salonik bilardowy (dostępny tylko dla gości hotelowych)
  • Wypożyczalnię sprzętu wodnego i sportowego
  • Plac zabaw dla dzieci

Zapraszamy do Hotelu Wojciech*** w Augustowie, aby z dala od zgiełku miasta, w bezpośrednim kontakcie z naturą, w poczuciu komfortu, w tęczy smaków kuchni polskiej, bawić się, odpoczywać aktywnie oraz poczuć smak SPA i Wellness z serca Puszczy Augustowskiej.

SPA

SPA wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza „Sanus Per Aquam”, czyli „Zdrowie przez Wodę”. W filozofii SPA najważniejszą rolę odgrywa woda. Woda może ukoić lub pobudzić ciało do aktywności, może relaksować lub stymulować jego działanie.

Basen Hotelu Wojciech*** to doskonałe miejsce wypoczynku bez względu na porę roku i pogodę. Basen dysponuje trzema rodzajami masażu wodnego (poziomy, pionowy oraz bicze). Basen szczególnym powodzeniem cieszy się wśród dzieci, które ze względu na małe rozmiary niecki przełamują lęk przed wodą i błyskawicznie uczą się pływać. Dorośli również znajdą coś dla siebie. Pływanie, masaże wodne to prawdziwy relaks dla ciała i ducha.

Sauna to doskonałe miejsce relaksu – hartuje, wzmacnia odporność, usprawnia siły obronne organizmu, poprawia krążenie, usuwa szkodliwe substancje z organizmu, łagodzi stres, usuwa napięcie.

SPA latem to również augustowskie jeziora. Kąpiele w jeziorach zwłaszcza wczesnym rankiem nastawiają nasz organizm pozytywnie na cały dzień. Augustów to stolica jezior i lasów. Zapraszamy do SPA Augustów.

Wellness

Wellness to styl życia, który ma zapewnić dobre samopoczucie, doprowadzić do harmonii współistnienia ciała, ducha i umysłu. Wellness to wszystko, czym się otaczamy, co robimy, co jemy, jak odpoczywamy. To zdrowy tryb życia, gimnastyka, relaks, zabiegi kosmetyczne oraz odpowiednia dieta.

Hotel Wojciech*** w Augustowie oferuje:

  • Siłownia – zapraszamy do siłowni hotelowej, wyposażonej w profesjonalny sprzęt (rower, bieżna, atlas, hantle).
  • Bilard – osoby spragnione smaku rywalizacji, wygranej zapraszamy do saloniku bilardowego, w którym można sprawdzić swoje umiejętności.
  • Wypożyczalnia sprzętu sportowego – bliskość jeziora daje możliwość korzystania z kajaków, rowerów wodnych, łodzi wędkarskich. Wszystkim chętnym pomożemy zorganizować jednodniowy spływ kajakowy po Czarnej Hańczy, Kanale Augustowskim lub Rospudzie. Położenie hotelu sprzyja uprawianiu rodzinnej turystyki rowerowej. W sąsiedztwie hotelu przebiega międzynarodowy szlak rowerowy R-11. Tym, którzy nie dysponują własnymi rowerami oferujemy rowery trackingowe z hotelowej wypożyczalni.
  • Plac zabaw dla dzieci – najmłodsi mogą spędzić miłe chwile wraz z rodzicami na hotelowym placu zabaw (huśtawka, zjeżdżalnia, piaskownica).

Położenie hotelu sprzyja uprawianiu rodzinnej turystyki aktywnej. W odległości 70 m od hotelu znajduje się jezioro Białe, które umożliwia uprawianie turystyki wodnej. Łodzie motorowe, skutery wodne, jachty, kajaki, łodzie wędkarskie, rowery wodne dają możliwość spędzenia wielu niezapomnianych godzin na wodzie. W recepcji hotelowej oferujemy gościom pozwolenia wędkarskie do amatorskiego połowu ryb.

W sąsiedztwie hotelu przebiega międzynarodowy szlak rowerowy R-11, oraz wiele lokalnych szlaków turystycznych. Szlakami tymi wyruszamy do Puszczy Augustowskiej. Możemy to zrobić samochodem, na rowerach, pieszo (w tempie spacerowym) lub uprawiając coraz bardziej popularny Nordic Walking. Zimą w grę wchodzą również narty biegowe, quady lub skutery śnieżny.

Inne aktywne formy wypoczynku to grzybobranie, wędkarstwo, pływanie, foto safari (w okolicy hotelu często spotykamy łosie oraz ptactwo wodne). Zapraszamy do skorzystania z oferty pakietowych pobytów rodzinnych. Oferta hotelu skierowana jest do osób ceniących gościnność oraz jakość usług na równi z wysokim standardem obiektu.

Oferty specjalne

Newsletter

Dowiaduj się o najnowszych promocjach i aktualnych zniżkach w Hotelu Wojciech.
Dołącz do listy newsletterowej i raz w miesiącu otrzymuj e-mail z nowościami.


Kontakt


W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy Państwa do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe.

Hotel Wojciech ***